To amerykańska firma farmaceutyczna, która specjalizuje się w wąskim zakresie tematycznym jeżeli chodzi o suplementację. Obszarem, który jest ściśle uznanym przez  Performax Labs jest fitness. Ta firma z Los Angeles stworzyła linię, która produkuje wysokiej klasy jakości produkty.

Alphamax Xt to suplement bardzo popularny. Zawiera on naturalny testosteron. Podnosi siłę mięśni, regeneruje po intensywnym wysiłku mięśniowym. To idealny produkt dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe. Jest także dodatkiem jako suplementacja w trakcie odchudzania.

Oxymax Xt to produkt pomagający spalać tkankę tłuszczową. To pomoc i wsparcie w tym właśnie zakresie. Działa również termogenicznie co stanowi podstawę w istocie szybszego i efektywniejszego spalania tkanki tłuszczowej. Połączenie kawy z kapsaicyną powoduje te dobre właściwości.

Ta 2 max to idealny produkt dla osób ćwiczących i chcących zniwelować tłuszcz z okolic trudnych; czyli brzucha i bioder. To idealne źródło substancji, które przyczyniają się do szybszej reakcji spalania.  Suplement tłumi nadmierny apetyt. Zwiększa także aktywność, pobudza organizm do działania.

Produkt Vasomax poprawia jakość i funkcjonowanie pompy mięśniowej w organiźmie. Suplement stanowi idealny produkt przedtreninogowy dla osób, które nie stosują przed ćwiczeniami kawy. Produkt wzmacnia wytrzymałość, podnosi poziom koncentracji. Odżywia i dotlenia mięśnie. Stanowi odżywkę dla każdego sportowca dodającą szybko energii.