Trec Nutrition to firma specjalizująca się w produkcji wysoko jakościowych produktów dla osób uprawiających sporty rożnego rodzaju. W ofercie firmy są: odżywki, produkty wspierające pracę stawów, produkty dla sportowców regenerujące.

Whey 100 to unikalny na rynku produkt dla osób ćwiczących. To białko serwatkowe w postaci łatwo przyswajalnej, które zapewnia przyspieszony metabolizm, regenerację mięśni. Daje siłę układowi mięśniowemu. Jest szczególnie zalecany kulturystom, którzy stosują dietę redukcyjną. Bardzo szybko się wchłania. Prowadzi do rozbudowy masy mięśniowej.

Nitrobolon II to tzw. booster przedtreningowy, który zawiera kreatynę i tlenek azotu. Takie połączenie daje niesamowity przyrost, sile, objętość dla mięśni. Dodatkowo suplement zawiera specjalny kompleks wspomagający przyswajanie opisanych składników. Zapewnia także wytrzymałość przy długim i intensywnym wysiłku fizycznym.

Redfaster to kapsułki, które również są bardzo dobrą odżywką przedtreningową. To produkt dodający energii, dostarczający witaminy. Pobudza na długo zdolność koncentracji, a opóźnia proces zmęczenia. Wzmacnia układ mięśniowy, nerwowy. Jest idealnym produktem dla osób uprawiających sporty i prowadzących aktywny tryb życia. Usprawnia także transport tlenu do komórek mięśniowych. Usprawnia procesy metaboliczne i znacznie je przyspiesza. Zapewnia tym samym długotrwałą, dobrą kondycję. Co ważne suplement nie powoduje działań niepożądanych jak inne podobne w składzie produkty. Jest idealna dla kondycji fizycznej jak i psychicznej.