To firma, która jest od niedawna istnieje na rynku suplementacji. Jednak pomimo początków ma w swojej ofercie bardzo dużą bazę ciekawych suplementów. Apollos’ Hegemony stawia na dobrą jakość i składniki, które rzeczywiście zagwarantują skuteczność działania. Opisywany producent posiada ciekawą ofertę produktów niezwykle istotnych w procesie treningów i regeneracji.

Jednym z najbardziej popularnych suplementów tej firmy jest produkt złożony Vitamin d3 & k2 mk7. Ma unikalny skład. Zawiera połączenie witaminy D3, k i c. To sprawia, że suplement jest tak wszechstronny. Opatentowany, przebadany niezależnymi badaniami przez akredytowane laboratorium. Połączenie trzech bardzo ważnych witamin daje działanie:

  • wzmacnia organizm,
  • detoksykuje,
  • wzmacnia procesy metaboliczne w organiźmie,
  • osłania wątrobę,
  • wspiera w produkcji kolagenu,
  • stanowi barierę przed nieprzyjemnymi konsekwencjami stresu,

Rhodiola to drugi warty uwagi suplement. Jest on bardzo dobrym wsparciem dla osób aktywnie uprawiających sporty. Jego skład jest oparty o roślinę o egzotycznej nazwie Różeniec Górski. To znana w medycynie naturalnej substancja. Poprawia ona znacznie wydajność organizmu, wspiera układ immunologiczny. Jest idealnym produktem w przypadku długotrwałego zmęczenia i stresu.

Brain Fuel to specyficzny suplement zalecany zarówno osobom narażonym na efekty zmęczenia fizycznego jak i umysłowego. Skład tego produktu pomaga kontrolować skutki zmęczenia. Wzmacnia układ nerwowy. Pobudza stan czujności i gotowości organizmu do działania i aktywności.